Fizjoterapia

Postępy w rehabilitacji prowadzonej przez Joannę Misiak

Chcemy pochwalić się efektami pracy naszej podopiecznej!

Rehabilitacja u naszej koniczynki polega na przeciwdziałaniu znacznym zaburzeniom krzywizn kręgosłupa oraz klatki piersiowej. Udało się nam na tą chwilę zmniejszyć krzywizny kręgosłupa, zmobilizować łopatki do pracy, a przede wszystkim przesunąć środek ciężkości ciała.

Można? Oczywiście, że z naszą pomocą MOŻNA!

Gratulujemy jesteśmy dumni!

Przedstawiamy Wam naszą podopieczną Wiki, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Pacjentka  przyszła do nas po wielomiesięcznej fizjoterapii w wyniku skoliozy piersiowo-lędźwiowej. Nie ukrywaliśmy, że rokowania Wiktorii nie są najlepsze – chociażby przez wynik testu Rissera 5, który oznacza zakończoną dojrzałość kostną. Cel, który sobie wyznaczyliśmy to powstrzymanie skoliozy przed dalszą progresją. Co się okazuje? Pomimo wielu obowiązków szkolnych i nie tylko, nasza pacjentka nie poddała się. Wraz z rodziną wykonywała i nadal wykonuje wszystkie nasze zalecenia. Nie ma wymówek …. Jest ciężka FITSowa praca! Czy Wy też widzicie jak zmieniły się kąty szyjno-barkowe, ustawienie łopatek oraz kręgosłupa? 

Z całego serca gratulujemy Wiki. Trzymaj tak dalej!

Praca z takimi pacjentami jak Jula to sama przyjemność!

A ten wilk na odcinku piersiowym tak groźnie się patrzy, że od razu jeszcze bardziej mobilizujemy się do pracy!
U naszej Julki pracujemy nad skoliozą lędźwiową lewostronną. Była ona nieskompesowana czego skutkiem było również złe Ustawienie miednicy.

Bardzo nas cieszy, że uzyskujemy zaplanowaną symetrię ciała!

Gratulujemy uzyskanych efektów!