Masaż bańką chińską

          Masaż bańką chińską polega ogólnie na tym, że poprzez zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, poprawia mikrokrążenie i następuje rozbijanie tkanki tłuszczowej, przyspieszające tym samym proces tzw. lipolizy.
Ponadto uzyskuje się efekt wygładzania i ujędrniania skóry oraz usuwania toksyn z organizmu.
          Masaż bańką chińską jest więc masażem kosmetycznym, ale także leczniczym. Wykorzystuje się go więc w celu zmniejszenia napięcia mięśniowego, które niesie za sobą wiele dolegliwości bólowych, a w tym:

•  bóle kręgosłupa;
•  bóle na tle korzeniowym poprzez ucisk mięśnia na nerw;
•  wzmożone napięcie mięśniowe wywołane np. przetrenowaniem czy związane z wadami postawy.

W Centrum „Koniczynka” otrzymacie Państwo szansę na uzyskanie zabiegu tak w celach kosmetycznych, jak i leczniczych. Gdyby Państwo zamierzali nastawić się na likwidację Cellulitu w ramach masażu bańką chińską w obszarze ud
i pośladków, gwarantujemy, że masaż będzie przeprowadzany NOWATORSKĄ METODĄ – etapowo i poprzedzony dwoma masażami przed masażem bańką chińską i po masażu tą bańką również zostaną przeprowadzone dwa masaże.

Masaż wykonywany tą metodą najczęściej nie powoduje żadnych dolegliwości bólowych, zasinień i innych niepożądanych skutków. Oczywiście może pojawić się miejscowe przekrwienie, które jest naturalną reakcją organizmu, ale ustępuje ono w krótkim czasie. Taki sposób wykonania masażu jest co prawda trudniejszy, ale efekt jest naprawdę cudowny.