Wkładki ortopedyczne

WKŁADKI ORTOPEDYCZNE!

Współpracujemy z firmą KOORDYNACJA, która po wstępnej diagnostyce z naszymi fizjoterapeutami – specjalnie dla naszych pacjentów projektuje indywidualne wkładki ortopedyczne.

Jakie wkładki oferujemy?  Krótki opis oraz ich zastosowanie.

Wkładki 3D Foot Insole frezowane są w materiale wielowarstwowym, co pozwala na anatomiczne i biomechaniczne odciążenie stóp pacjenta. Oddzielne projektowanie lewej i prawej wkładki pozwala na zaprojektowanie indywidualnych wkładek dla każdego. Szeroka gama materiałów o różnej liczbie warstw oraz ich twardości pozwalają na wykonanie każdego rodzaju wkładek, zarówno korekcyjnych jak i komfortowych.

Wkładki 3D najczęściej są stosowane w przypadku:

Stopy płaskiej, płasko-koślawej, wydrążonej, końsko-szpotawej, dla osób chorych na cukrzycę, choroby reumatoidalne oraz z ostrogą piętową, zapaleniem ścięgna Achillesa, modzelami, w stanach po operacjach i złamaniach, w przypadku palucha koślawego, bolesności czy niestabilności stawów.

Wkładki 3D zalecane są również sportowcom. Zarówno zawodowi, jak i amatorzy uprawiający różne dyscypliny. Polecane są każdemu kto chce poprawić swój codzienny komfort i przynieść ulgę swoim stopom.

PODSUMOWUJĄC

Wkładki 3D Foot Insole mogą być:

• Dla dzieci i dorosłych
• Korekcyjne
• Profilaktyczne
• Sportowe
• Komfortowe

Dbajmy o zdrowe stopy!  Dbajmy o swoje zdrowie!